Şentürk kardeşler İnşaat San.Tic.Ltd. Şirketi her ne kadar Mart 1993’te kurulduysa da, şirketimizin büyük ortağı Enver Şentürk 1969 yılından beri İnşaat Müteahhitliği işi ile iştigal ettiğinden, ‘’inşaatçılıkta 42 yıllık geçmiş ve deneyimimiz ‘’ olduğundan söz etmek çok yanlış bir anlatım olmaz.
42 yılı aşkın bir zamandır devam eden faaliyetlerimizde marka olmayı başarmış olan firmamız Lüleburgaz’da inşaat sektöründe akla ilk gelenler arasındadır.
           Toplam kaliteden taviz vermeyen anlayışımız, ayrıntıları atlamayan çalışma prensiplerimiz, Müşteri Memnuniyetini ilk sıraya koyan yönetim anlayışımız her geçen gün güçlenerek bugünlere gelmemize sebep olmuştur.
           Bugüne kadar Toplam 1200 Bağımsız Bölüm teslim etmiş olan Şirketimiz, uzman kadrolarının desteği ve sürekli kendini yenileyen faaliyet yapısıyla geçmişin deneyimini bugünün dinamizmiyle birleştirerek sıfır hata anlayışını hedeflemektedir.
           Halen Lüleburgaz’da devam etmekte olan 3 farklı yerde olmak üzere toplam 40 dairelik inşaatımızın yanısıra, aynı ortaklık yapısıyla kurmuş olduğumuz Rumelia Building Ltd. Şirketi ile de Bulgaristan’ın Stara Zagora şehrinde 20 daire ve 14 adet işyerinden oluşan inşaatımız bitmek üzere olup, yine 21 daire ve 4 işyerinden oluşan projemiz Ocak 2012’de başlayacaktır.

WEBTRON